+ 420 773 980 454      info@luminta.cz

Betonové obklady

ronda spark

Betonové obklady

Umělý kámen (dekorační kámen, přírodní kámen) neuvěřitelně přesně kopíruje vzhled přírodního kamene a dekoračních cihel. Snadno napodobí také strukturu dřeva nebo staré keramiky Vyberte si umělý kámen pro váš domov! Luminta s.r.o. Vám nabízí nejširší škálu povrchových materiálů.Bohatá sbírka, široká škála textur a barev, a co je nejdůležitější, vysoká kvalita a trvanlivost dekorativního kámene vám umožní realizovat nejsmělejší projekty a návrhy. Betonové obklady jsou určeny pro dekoraci a interiérů a exteriérů soukromých i veřejných budov. Na našich stránkách se můžete podívat na základní kolekce z umělého kamene společnosti Luminta s.r.o. Základními složkami umělého kamene je cement, písek, plnivo a pigmenty.

Betonové obklady jsou obarveny přes celou hloubku struktury přírodními pigmenty, takže nezmění své zbarvení ani po dlouhodobějším působení světla a deště.Materiál je vnějším vzhledem k nerozeznání od přírodního kamene a díky rozmanitosti svých rozličných textur a barev jej mnohonásobně převyšuje. Velikost a tvar jednotlivých prvků jsou navrženy tak, aby vzorek obložení byl co nejrozmanitější, přitom ale přirozený. Zároveň bylo cílem, aby do sebe kameny lehce pasovaly a vzájemně se doplňovaly. Široká nabídka textur, velikostí a tvarů v kombinaci s výběrem barev poskytují téměř neomezených prostor pro fantazii. Příkladem může být používání našeho umělého kamene při řešení jakkoli náročného designu, počínaje individuálním pojednáním venkovského domku s pozemkem, až po vytvoření originálního městského bytu, kanceláře, nebo restaurace.

 

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Cookie na tomto webu je nastaveno tak, aby vám poskytlo nejlepší zážitek z prohlížení prohlížení. Kliknutím na tlačítko Souhlasím stvrzujete, že s tím souhlasíte. Informace o tom najdete zde.

Close